Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Металеві паркани

1. Штакетний металевий паркан.

Дуже витончений, стильний і в той же час міцний, він може служити не тільки надійним захистом для вашої ділянки, але і стане чудовою прикрасою. Легкий, провітрюваний штакетний паркан є яскравою заміною глухому паркану з профнастилу. Штакетний металевий паркан може використовуватися в якості декоративного огородження для клумб, басейнів, полісадників тощо. Основа для штакетного паркану - металевий оцинкований профіль, покритий порошковою фарбою. Такий вид покриття відмінно підходить для парканів, оскільки він стійкий до всіляких атмосферних впливів. Завдяки величезному вибору колірних рішень полімерного покриття, ви можете створити свій власний неповторний дизайн паркану і всієї ділянки.

Панельні секційні паркани із зварної сітки.
Даний вид паркану в полімерному покритті широко застосовується для огородження промислових територій, спортивних комплексів, торгових та офісних будівель. Панельні огорожі відрізняються не тільки високою міцністю, надійністю, якістю покриття, але також мають привабливий зовнішній вигляд, завдяки чому їх з успіхом застосовують для огорожі приватного сектору.

2. Секційна огорожа «Рубіж».
Секційна огорожа «Рубіж» є досить міцним і в той же час недорогим видом паркану. Його доцільно застосовувати в якості огорожі навчальних, офісних будівель, торгових центрів, автозаправних станцій, пансіонатів та баз відпочинку.
Секції панельного забору типу «Рубіж» виготовляються з оцинкованого дроту, звареної в кожному перетині, покриті гарячим цинком або порошковою фарбою. Для додання секціям додаткової жорсткості на них маються V-образні ребра жорсткості, розташовані в горизонтальному перетині. Верхня частина панелі закінчується штирями, виступаючими на 30мм.

3. Панельний паркан «Кольчуга».
Панельний паркан «Кольчуга» має максимальну міцність завдяки горизонтальним прутам великого діаметру, приваренних по обидві сторони панелі. Тому його широко застосовують для огорожі стадіонів, заводів, стратегічних об'єктів. Часто такий паркан оснащують колючим дротом або спіральним бар'єром безпеки, спеціальними освітлювальними приладами.

4. Міська огорожа «Бар'єр».Міську огорожу «Бар'єр» виконано на базі «Рубежу», до якої приварена зверху захисна планка. Така огорожа застосовується на дитячих майданчиках, пішохідних доріжках, де є потреба в невисокому травмобезпечному огородженні.
Застосовуються паркани такого типу як в межах міста, так і в передмісті для огорожі проїзної частини, пішохідних і велосипедних доріжок. Також їх можна рекомендувати для застосування на територіях дачних ділянок, в парках і скверах, навколо газонів і клумб, на територіях, прилеглих до будівель. Міські огорожі «Бар'єр» є ефективним засобом боротьби з неправильно припаркованими автомобілями.

 

07.07.2022