Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Green Rock Easy Sako 6/10

Моноблочна установка потужністю 1,2 / 2,2 м3 на добу. Максимальна кількість умовних мешканців – 6 / 10 чоловік.

Улаштування:

Установка являє собою біологічний реактор - ємність з кришкою, що має патрубки для підводящої та відводящої труб. В нижній частині установки знаходиться 3-х секційний септик. Об'єм першої секції 1,2 м3, другої та третьої - по 0,6 м3. В кожній секції вмонтовані Т-образні переливи. В нижній частині установки розташовуються біологічний реактор та циркуляційний насос. Реактор заповнений пластиковими шайбами. Установка Easy Sako10 відрізняється від Easy Sako 6 тим, що перед нею додатково монтується однокамерний септик об'ємом 2 м3.

Технічні характеристики:

Показники очистки
Звішені частки < 10 mg/l; БПК5-5-15 mg O2/l; ХПК < 50
Габаритні розміри
Діаметр кришки/низу - 1236/1600 мм; висота установки без кришки / з кришкою - 2250 / 2450 мм, відстань від низу до середини вхідного / вихідного патрубків - 1350 / 1300 мм.
Маса, кг
250
Характеристики насосу
Споживана потужність - 0,25 Квт/год, добове енергоспоживання - до 3 Квт.
Матеріали частин у складі виробуКорпус / кришка - поліетилен низького тиску

Принцип дії:

По-перше, стічні води направляються в септик, де відбувається їх механічна очистка й висвітлення. Далі циркуляційний насос забирає воду з 3-ї секції септика й багаторазово розбризкує її через форсунки над пластиковими шайбами. На поверхні пластикових шайб утворюється біоплівка, - комплекс мікроорганізмів, котрі нищать органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки проходить без додавання штамів мікроорганізмів і триває від 10 до 14 днів. Включення циркуляційного насосу відбувається по команді реле часу, що входить в комплектацію системи. Біологічно очищена вода самоплином виходить з системи.

Монтаж:

При проектуванні установки Easy Sako 6/ 10 слід врахувати наступні параметри:

  • поглинаюча здатність грунту;
  • рівень грунтових вод, коливання рівня;
  • глибину промерзання грунту;
  • глибину випуску внутрішньо каналізації;
  • рельєф місцевості та висотне розташування;
  • місце розташування вибирається з врахуванням необхідності опорожняти септик;
  • розмір санітарно-захисної зони від установки до межі жилої зони;
  • внутрішня каналізація об'єкта повинна мати вентиляційний стояк з виходом на кришу будівлі.

Установка Easy Sako 10 монтується тільки після септика, який використовується для механічної очистки і висвітлення стічних вод. В якості септика можуть бути використані як існуючі збірні ємності, так і нові, виготовлені із пластику, заліза чи бетону.
Монтаж установки Easy Sako 6 / 10 не потребує використання тяжкої будівельної техніки, виготовлення / монтажу будь-яких бетонних конструкцій. Послідовність і види робіт: риття котловану і траншей під установку, спуск установки в котлован, якоріння установки нейлоновими канатами до залізобетонних плит (розмір плити 50 х 50 см), теплоізоляція, з'єднання труб, засипання котловану та траншей.

Обслуговування:

1 раз у 12-24 місяці очистка септика від осаду асенізатором. Відстійник очищується через центральну трубу біореактора. Спочатку виймається циркуляційний насос, потім спускається рукав асенізаційної машини. Після очистки септик заповнюється чистою водою.

Пластикові шайби обростають біомасою. Тому раз на рік необхідно промити шайби потоком води, стара біомаса змивається на дно відстійника. Форсунки-розпилювачі чистять по необхідності.

Переваги:

Не має розхідних матеріалів. Являє собою моноблок, який швидко та легко монтується. Не залежить від рівня грунтових вод та фільтруючої властивості грунту, займає мінімум простору на ділянці (до 4 м2), монтаж системи не потребує використання тяжкої будівельної техніки, призначена для постійного та сезонного використання, стійка до довгострокових простоїв.

Гарантійний строк на установку - 10 років. 


При підготовці даного сайту були використанні матеріали з www.greenrock.com.ua

 

07.07.2022