Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Green Rock 05

Енергонезалежна установка для індивідуальних об'єктів потужністю 1 м3 на добу. Максимальна кількість умовних мешканців - 5 чоловік. Дана установка монтується після септика об'ємом 2 м3.


Улаштування:

Установка являє собою ємність з кришкою, що має патрубки для підвідної, відвідної та аераційної труби. Всередині ємності знаходяться фільтри з кам'яного волокна та пластикові шайби.

Технічні характеристики:

Показники очистки
Взвішені частки < 10 mg/l; БПК5-5-15 mg O2/l; ХПК < 50
Габаритні розміри
Діаметр кришки/низу - 1236/700 мм; висота установки без  кришки/ з кришкою - 1600/1800 мм, відстань від низу до середини вхідного / вихідного патрубку - 1200/65 мм
Маса, кг
70
Матеріали частин у складі виробу
Корпус / кришка - поліетилен низького тиску

Принцип дії: 


Спочатку всі стоки від об'єкта потрапляють в септик, де відбувається їх механічна очистка (в якості септика можуть використовуватися як існуючі збірні ємності, так і нові, виготовлені з пластику, заліза або бетону. Далі стоки спрямовуються в установку, де протікають крізь фільтри з кам'яного волокна та пластикові шайби.

В фільтрах з кам'яного волокна та на поверхні загрузки утворюється біоплівка - комплекс мікроорганізмів, руйнуючих органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки відбувається самостійно, без додавання біоактиваторів та триває до 14 днів. Фільтри з кам'яного волокна здатні затримати тверді частки до розміру бактерій.

Аераційна труба використовується для непримусової подачі кисню в установку, що забезпечує можливість ефективного функціонування мікроорганізмів. Стічні води проходять через установку, біологічно очищуються і самоплином через відводящу трубу виходять з біофільтра. На виході з установки вода не має запаху, кольору та абсолютно не шкідлива для довкілля. В залежності від фільтруючих можливостей ґрунту вона дренується або скидається на рельєф.

Розмір біофільтра (мм)

Діаметр – 1300, висота – 1600.

Монтаж:

Розробка грунту в траншеях та котловані під септик та установку; спуск обладнання в котлован; якоріння установки нейлоновими канатами до залізобетонних плит (розмір плит 50 х 50 см); теплоізоляція; з’єднання труб; зворотна засипка котловану та траншей.

Обслуговування:

1 раз у 12-24 місяці очистка септика від осаду асенізатором; перевірка роботи та промивання фільтрів установки чистою водою. 1 раз на 4-5 років – заміна кам’яного волокна (процедура займає 20 хвилин).

 

Переваги:

Енергонезалежна, не має рухомих частин, які можуть вийти з ладу (компресори, насоси); можуть бути використані для модернізації вже існуючих каналізаційних споруд, не залежить від рівня грунтових вод та фільтруючої властивості грунту, займають мінімум простору на ділянці (до 8 м2), монтаж системи не потребує використання тяжкої будівельної техніки, призначена для постійного та сезонного використання, стійка до довгострокових простоїв.

Гарантійний строк на установку - 10 років. 

При підготовці даного сайту були використанні матеріали з www.greenrock.com.ua

 

07.07.2022