Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Біотуалети домашні

DTW01A

Найбільш популярна модель у покупців, яка є беззаперечним лідером продажів.

   Розрахований на родину із трьох і більше людей. для акуратного зливу відходів нижній бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
   Розміри: 414 х 380 х 420 (h) мм. Об'єм нижнього баку: 21 літр. Об'єм бака для води: 15 літрів.
   Наявність індикатора.

DTW02B

   Сама компактна й легка модель, при цьому в ній є повний набір необхідних функцій. Може бути використана в походах і подорожах, на яхтах, в кемпінгах, а також (за рахунок своєї висоти 34 см) найчастіше використовується як біотуалет для дітей. Для акуратного зливу відходів бак обладнаний спеціальним клапаном скидання надлишкового тиску.
   Розміри: 414 х 380 х 330 (h) мм. Об'єм нижнього баку: 12 літрів. Об'єм бака для води: 15 літрів.
   Наявність індикатора.

PT10

   Недорога, легка й зручна. Найбільшим успіхом користується у пенсіонерів, у родинах з 2-х, 3-х людей, а також серед людей, чия робота не дозволяє залишати робоче місце на тривалий час (пункт обміну валюти, автозаправки, будівельні ділянки, торгівельні намети і т.д.)
   Розміри: 410 х 355 х 310 (h) мм. Об'єм нижнього баку: 10 літрів. Об'єм бака для води: 15 літрів.
   Засувка нижнього бака виконана з металу ( у аналогів - пластик).

PT20

   Найбільшим успіхом користується в родинах з 2-х, 3-х людей. Час заповнення бака при експлуатації родиною з 3-х людей - приблизно 7 днів (близько 50 використань).
   Розміри: 417 х 379 х 420 (h) мм. Об'єм нижнього баку: 20 літрів. Об'єм бака для води: 15 літрів.
   Засувка нижнього бака виконана з металу ( у аналогів - пластик).

Підставка тип А

   Може використовуватися з моделлю PT10. Підвищує висоту на 125 мм. Метал.

Підставка тип В

   Підставка з поручнями може використовуватися з моделями PT10 та PT20. Метал.

Біотуалет торф'яний

   Торф'яний біотуалет являє собою ідеальне рішення для дачних ділянок. На відміну від звичайних біотуалетів, що використовують  небезпечні для здоров'я людини хімічно активні рідини, в торф'яному туалеті в якості наповнювача використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває неприємні запахи, а туалетні відходи переробляє в екологічно чистий компост. В якості наповнювача можна використовувати звичайний торф, але більш ефективно використовувати поглинач запахів на основі торфу.
   Туалет має механізм підсипки торф'яної суміші в накопичувальну ємність, ефективне усунення неприємних запахів забезпечується за рахунок витяжної труби. Туалет встановлюється в приміщенні з можливістю виведення вентиляційної труби.
   Торф'яний туалет також можна встановлювати в дачних туалетних кабінах, виготовлених з високоякісного поліетилену, стійкого до перепадів температури.

 

07.07.2022