Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Green Rock Easy

Установка для об’єктів з існуючими септиками потужністю 1 м3 на добу. Максимальна кількість умовних мешканців - 5 чоловік.

Улаштування:

Установка являє собою біологічний реактор, оформлений у вигляді штучного каменю. Всередині реактора знаходиться пластикові шайби, розпилюючі форсунки та шахтна труба, через яку в третю секцію септика спускається циркуляційний насос (250 Вт). Установка монтується над існуючим септиком з мінімальним об’ємом 2 м3.

Технічні характеристики:

Показники очистки
Взвішені частки < 10 mg/l; БПК5-5-15 mg O2/l; ХПК < 50
Габаритні розміри
Діаметр кришки/низу - 1200/900 мм; висота установки з кришкою - 1200 мм
Маса, кг
250
Матеріали частин у складі виробу
Корпус / кришка - спінений поліетилен низького тиску

Принцип дії:

Насос забирає висвітлені стоки з 3-ої камери септика та багаторазово розпилює їх над пластиковими шайбами. На протязі 14 днів на пластикових шайбах утворюється біоплівка, що руйнує органічні забруднення стічних вод. Процес утворення біоплівки виконується без додавання штамів мікроорганізмів й займає від 10 до 14 днів. Очищена вода самопливом виходить з установки. Увімкнення циркуляційного насосу відбувається по завданню реле часу, що входить до комплектації системи. Добове енергоспоживання до 3 кВт.

Вода, що пройшла очистку в установці Easy, не має запаху, кольору і є абсолютно нешкідливою для оточуючого середовища. В залежності від водопоглинаючих властивостей грунту вона може: скидатися в грунт (траншея підземної фільтрації, фільтруючий колодязь), відводитися на рельєф (кювет, канава, балка, траншея), використовуватися для дренажного поливу.

Розмір установки (мм):

Діаметр – 1200 / 900, висота – 1200, вага – 50 кг.

Монтаж:

При проектуванні установки Easy слід врахувати наступні параметри:

  • поглинаюча здатність грунту;
  • рівень грунтових вод, коливання рівня;
  • глибину промерзання грунту;
  • глибину випуску внутрішньо каналізації;
  • рельєф місцевості та висотне розташування;
  • місце розташування вибирається з врахуванням необхідності опорожняти септик;
  • розмір санітарно-захисної зони від установки до межі жилої зони;
  • внутрішня каналізація об'єкта повинна мати вентиляційний стояк з виходом на кришу будівлі.

Обслуговування:

1 раз у 12-24 місяці очистка септика від осаду асенізатором; перевірка роботи установки та промивання пластикових шайб водою зі шлангу. Розпилюючі форсунки чистяться по мірі засмічення. Перевірку і прочистку насосу проводять як мінімум 2 рази на рік. Після очистки септик повинен бути заповнений чистою водою.

Переваги:

Не має розхідних матеріалів. Монтується на протязі 1 години. Не залежить від рівня грунтових вод та фільтруючої властивості грунту, займають мінімум простору на ділянці (до 2 х 2 м), монтаж системи не потребує використання тяжкої будівельної техніки, призначена для постійного та сезонного використання, стійка до довгострокових простоїв. Вимагає мінімум уваги при використанні.При підготовці даного сайту були використанні матеріали з www.greenrock.com.ua

 

07.07.2022