Каталог товарів:
  Наші телефони:
  (0412) 46-28-36
  (067) 410-70-91
 
  e-mail:Наші партнери:
 

Біотуалети та інші засоби гігієни

Пропонуємо Вам ознайомитися з модельним рядом продуктів для гігієни:

Переносні домашні біотуалети.
Зручні, гарні, без запаху! Це туалет зі змивом чистою водою, який працює точно так само, як Ваш домашній туалет, але в той же час настільки компактний, що займає дуже мало місця у ванній кімнаті вдома або на дачі. Мала вага туалету дозволяє легко доставити його в будь-яке потрібне місце. Міцність матеріалів, з яких він виготовлений, гарантує багаторічний строк його експлуатації поза приміщенням. Гігієнічність конструкції дозволяє використовувати біотуалет в умовах дитячих і лікарняних установ.
Туалетна кабіна
призначена для організації туалету в місцях з відсутністю централізованої системи каналізації (на ринках, будмайданчиках, парках, пляжах, території літніх кафе, при проведенні різних міських, спортивних і корпоративних заходів).
Душові кабіни
встановлюються в місцях літнього відпочинку або на дачних ділянках.
Реагенти до біотуалетів.
Існують спеціальні добавки в ємності для відходів, і в ємності із чистої водою. Туалетні добавки необхідні для того, щоб зробити роботу біотуалета зручною та комфортною . Добавки, призначені для переробки відходів, знищують неприємні запахи. Вони розчиняють відходи й запобігають закупорюванню туалетних ємностей. Також вони запобігають утворенню нальоту на стінках ємності для відходів.

 

07.07.2022